web tasarla

günaydın gazetesi
ANA SAYFA   |  GÜNDEM   |     SİYASET    |     SPOR    |     RÖPORTAJ     |    KÜNYE   |  İLETİŞİM

Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta Şampiyonluk maçına çıkacak olan Tekirdağspor hayati karşılaşmaya ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor. 46 puanla ligde lider durumda olan Tekirdağspor karşılaşmayı kazandığı taktirde ligin bitmesine 1 hafta kala şampiyonluğu garantilemiş olacak ve bir üst lig olan  3. Lige çıkma hakkı kazanacak. 

 

BİLETLER TÜKENDİ

Tekirdağspor'un şampiyonluk karşılaşması öncesi biletler tükendi. 20 Tl'den satılan biletlere Tekirdağlılar yoğun ilgi gösterdi. Rakip takım taraftarlarına ayrılan 250 biletinde satışları bitti. Kocaelispor taraftarları biletlerini stadyum önünde alacaklar. Kocaeli'den gelecek Kocaelispor taraftarları maça güvenlik önlemleri nedeniyle otobüslerle gelmek zorunda. Kocaelili taraftarların maça özel araçlarıyla gelmeleri yasaklandı.

 

41 PLAKALI ARAÇLARIN TEKİRDAĞ'A GİRİŞLERİ YASAKLANDI

 

Kocaeli'den Tekirdağ'a gelecek taraftarların maçtan önce TC kimlik numaraları alındı. Namık Kemal Stadyumu önünde Kocaelisporlu taraftarlara biletleri dağıtılacak. Maça Kocaelisporlular ancak belirlenen otobüslerle gelmek zorunda.  KocaelilerinTekirdağ'a girişleri polis kontrolü yapılacağı belirtildi. Ayrıca plakaları 41 olan özel araçlar Tekirdağ'a hiçbir şekilde güvenlik önlemleri nedeniyle alınmayacak. Namık Kemal Stadyumun'un giriş ve çıkışlarında ise çok sayıda polis güvenlik önlemi alınacak.

Okunma Sayısı : 8134


Yapılan Yorumlar