web tasarla

günaydın gazetesi
ANA SAYFA   |  GÜNDEM   |     SİYASET    |     SPOR    |     RÖPORTAJ     |    KÜNYE   |  İLETİŞİM

 

Muhtarlar günü nedeniyle Tekirdağ Valiliği önünde çelenk sunma töreni gerçekleşti. Siyasi partiler arasında bir tek AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in katılması dikkatlerden kaçmadı.


Törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Berkay Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Turgut ve Süleymanpaşa’da yer alan bazı muhtarlar katıldı. Süleymanpaşa’daki muhtarların AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’e olan yakın ilgisi dikkat çekti. Muhtarlarla sık sık bir araya gelen Cüneyt Yüksel mahallelerdeki sorunları tespit ederek çözümü konusunda çalışmalar yürütüyor.

 

19 EKİM ONUR GÜNÜDÜR

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende Muhtarlar Derneği Atatürk Anıtına çelenk sundu. Ardından Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Turgut, tüm Muhtarların Muhtarlar Gününü kutlayan bir mesaj okudu. “Bu anlamlı günde burada bulunduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim. 19 Ekim muhtarlar için onur günüdür. Bizleri onurlandıran bizlere gerekli değeri veren devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum. Muhtarlar yaşadıkları bölgede insanların güvenini kazanmış, çalışkan, dürüst, hukukun üstünlüğüne inanmış kişilerdir. Bizler halkın istek ve arzularını sıkıntılarını ilk elden üst makama bildiren insanlarız. Eğer toplum yararına bir yararımız oluyorsa bunda devlet büyüklerimizin katkısı büyüktür. İlçemizde görev yapan tüm mahalle muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

ERTAN GENCE


Okunma Sayısı : 889


Yapılan Yorumlar